Mersin Haber

Ahmet Arıcan Yenişehir İçin Projelerini Açıkladı

Ahmet Arıcan Yenişehir İçin Projelerini Açıkladı
Yayınlama: 20.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:51
A+
A-

İYİ Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Arıcan Proje lansman toplantısı Mersin’de bir otelde gerçekleşti.
Lansman toplantısına İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz İYİ Parti Mersin İl Başkanı Suat Şahin. İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Özkan, İYİ Parti Mezitli Adayı Nusret Oliger, İYİ Parti Mersin İl ve İlçe Teşkilat Mensupları ve Mersin’deki basın mensupları katılım sağladılar.

SELAMOĞLU:”SEÇİMİ KAZANACAĞIMIZA DAİR UMUDUMUZTAMDIR”
İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Selamoğlu, Yenişehir’i daha güzel bir hale getirmek amacıyla Ahmet Arıcan ile yola çıktık , son düzlüğüne girdiğimiz seçimi kazanacağımıza inancımız tamdır.

ŞAHİN:”ARICAN MUHTEŞEM PROJELERLE GELİYOR”

İYİ Parti Mersin İl Başkanı Suat Şahin, Partimizin bu yerel seçim sloganı “Mecbur Değilsin” Yenişehirliler siz en iyisine layıksınız işte Yenişehirin En İYİ’si Ahmet Arıcan. Ahmet Arıcan fikirlerimle projelerimle buradayım diyor. Muhteşem projelerle geliyor.

KOCAMAZ:”TÜM PLANLAR VE PROJELER DEPREM İÇİN YAPILMALIDIR”
İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz :”Ahmet Bey cesaret gösterdi, Yenişehir’de bende varım dedi. Yenişehir’de durağanlık vardır. Yenişehir hak ettiği yere gelmelidir. Mersin’de çarpık kentleşme Akdeniz ve Toroslar biliniyor ve ancak Yenişehir’de de fazla Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığım döneminde dedim ki kat sınırı getirelim. Mersin 3. Deprem bölgesi kuşağında tüm planlar ve projeler deprem için yapılmalıdır. Ama insanların hayatlarını kolaylaştıracak projelere yer vermeli bütün İYİ Partili adaylara ve Ahmet Arıcan’a çıktıkları kutlu yolda başarılar diliyorum.

ÖZKAN:”HÜR VE MÜSTAKİL GİRDİĞİMİZ İLK SINAVDA BAŞARILI OLMALIYIZ”

İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Bülent Özkan: Neden Mersin’de Sanayi yok bunun üzerine durmalıyız. Hür ve müstakil olarak girdiğimiz ilk sınavda başarılı olmalıyız. Benimde Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Sanayi, turizm ve tarımda önemli projelerim var. Ahmet Arıcan’ın Yenişehir’i kalkındıracak projeleri var. Birlikte projelerimizi hayata geçireceğiz.

OLİGER:”AKŞENİR’İN ÇİZDİĞİ 3.YOLDA BAŞARILI OLACAĞIZ”

İYİ Parti Mezitli İlçe Başkanı Nusret Oliger:”Bu seçim diğer seçimlere benzemeyecek çok önemli başarılar elde edeceğiz. Genel başkanımız Meral Akşener’in çizdiği 3.yolda başarılı olacağız.

ARICAN:”YENİŞEHİR’İ UYUYAN BİR ŞEHİRDEN KURTARIP KALKINDIRACAĞIZ”

İYİ Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Arıcan: “Çok uzun süredir olan projelerim, İYİ Parti’de
Yenişehir İlçesi 5 yıldır hizmet alamadı. Yenişehir in 5 yılı boşa gitti. Belediye de kayırmacılık ve memleketçilik uygulandı. Buna tepki olarak CHP’den 9 aday adayı oldu. Bazıları da bağımsız aday oldu. 5 yıl daha Yenişehir için kayıp olmasın diye aday oldum. Yenişehir’i uyuyan bir şehirden kurtarıp kalkındıracak projelerimizi hazırladık.
Yenişehir tüm dünyanın yaşam ve cazibe merkezi olacak.” diyerek ardından projelerini birer birer açıkladı.

6Afa9781 7Ecc 412D 9879 3E1F0Eac2380 İyi̇ Parti Ahmet Arıcan, Iyi Parti Yenişehir Ahmet Arıcan, Yenişehir Ahmet Arıcan, Yenişehir Belediyesi Ahmet ArıcanCc373Bfd 8779 424E A158 C0Db8C55E883 İyi̇ Parti Ahmet Arıcan, Iyi Parti Yenişehir Ahmet Arıcan, Yenişehir Ahmet Arıcan, Yenişehir Belediyesi Ahmet Arıcan

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.