Ahmet Arıcan, Yenişehir Belediye Başkanlığına talip oldu

Ahmet Arıcan, Yenişehir Belediye Başkanlığına talip oldu
Yayınlama: 19.11.2023
Düzenleme: 19.11.2023 16:15

Türkiye, 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimlere gün sayıyor. Ülkenin dört bir yanından büyükşehir ve ilçe belediyelerinden muhtarlıklara, belediye meclis üyelerine kadar binlerce kişi seçilme hakkını kullanmak istiyor.

Mersin’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin kalelerinden sayılan Yenişehir ilçesi belediye başkanlığına Arıcan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcan, adaylığını açıkladı. Arıcan, Yenişehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir İlçe başkanlığında Arıcan, bugün Mersin halkıyla bir araya gelerek Aday Adaylığı Tanıtım Toplantısı gerçekleştirdi. Yenişehir CHP İlçe başkanı Toprak Hünkar Çalışkan, açılış konuşmasını yaptı. Ardından Yenişehir Belediye Başkan aday adayı Ahmet Arıcan konuşması için kürsüye çıktı.

Ahmet Arıcan kürsüde seçim sloganı olan “Yenişehir’in bize ihtiyacı var” cümleleriyle vatandaşlara seslendi. 2024 yerel seçimlerinde Aday adayı olduğunu açıklayan Arıcan, “Biz Yenişehir’e aday olup başkanlığı cepte sananlardan değil, onu kalbinde yaşatanlardan olacağız” sözleriyle katılımcılardan büyük alkış topladı. Arıcan konuşmasının devamında: ‘’ Bugün ilçe örgütümüzün önünde yüzlerce destekçimiz ile birlikte Yenişehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı açıklamamızı yaptık. Katılan, katılamayan, destek olan herkese çok teşekkür ederim. Yenişehir’e layık bir yönetim anlayışını hep birlikte inşa edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.