Mersin Haber

Zeki Avcu Güneykent Mahallesi Muhtar Adayı Oldu

Zeki Avcu Güneykent Mahallesi Muhtar Adayı Oldu
Yayınlama: 05.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

Güneykent mahallesinin sevilen isimlerinden, yıllardır mahallede yaşayıp esnaflık yapan,  mahallenin sorunlarını iyi bilen, 14 Mayıs  2023 tarihinde yapılan genel seçimlerde de Sol Parti Mersin Milletvekili Adayı olan Zeki Avcu Güneykent Mahallesi Muhtar adaylığına talip olup mahalleyi demokratik bir şekilde yönetmek adına muhtar adaylığını açıkladı.

ZEKİ AVCU:”SÖYLEYECEK SÖZÜMÜZÜN OLDUĞU BİR MUHTARLIK”
Güneykent Mahallesi Muhtar Adayı Zeki Avcu:”İyiyi, doğruyu, güzeli, yaşama sevincini sizlerle büyütebileceğine inanan, çevre, gençlik ve kadın sorunlarına duyarlı kültürel çeşitliliği zenginlik sayan, hoşgörü ve sevgiden yana olan, fırsatçılık ve çıkar ilişkiler yerine adalet ve eşitlik kavramlarını yücelten, eğitim, sağlık sorunlarına ortak çözümler üreten bir anlayışla GÜNEYKENT MAHALLESİ MUHTARLIĞI’NA ADAYIM.
söylediğim şaka falan değil gerçek ”1 Nisanda Bahar Gelecek” diyerek adaylığını açıkladı.
Güneykent Mahallesi Muhtar Adayı Zeki Avcu Kimdir, nerelidr ve kaç yaşındadır tanıyalım.
ZEKİ AVCU KİMDİR TANIYALIM?
1967 Malatya’nın  Hekimhan İlçesi’nde dünyaya geldi. 57 yaşındadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Zeki Avcu. Eğitim ve öğretim hayatına Malatya’nın Hekimhan İlçesi’nde başladı. İlkokulu öğrenimini Malatya’da bitiren Avcu Mersin’e gelerek Orta Okuluda Dumlupınar’da okuyup liseyi de başarıyla Malatya’da bitirdi. 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan genel seçimlerde de SOL Parti Mersin Milletvekili Adayı olmuştur.  30 yılı aşkın süredir Mersin’in Toroslar İlçesi’ne bağlı Güneykent Mahallesi’nde yaşayıp esnaflık yaparak halkla iyi ilişkiler geliştiren Zeki Avcu. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yıllardır yaşadığı havasını soluduğu Güneykent Mahallesi muhtarlığına ben de talibim diyerek aday oldu.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.