Yengeç burcu olanların en belirgin özellikleri belli oldu

Yengeç burcu olanların en belirgin özellikleri belli oldu
Yayınlama: 12.11.2023
Düzenleme: 12.11.2023 01:36

Yengeç Burcu’nun 12 Kasım yorumunu Uzman Astrolog Aygül Aydın açıkladı. Astrolog Aygül Aydın ile günlük burç yorumları yayınlamaya devam edeceğiz. Yengeç burcu parasal kayıplar yaşadığınızda işinize küsmediğiniz gibi değer görmediğiniz durumlarda da hayata küsmemelisiniz. Hayatınızda yeniliklere yer açabilmek, bildiklerinizin ve sevdiklerinizin dışına çıkabilmek cesaret ister. Bugün bu cesarete sahip olduğunuzu görebilir ve bunu kullanmak için birtakım planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU’NUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Yengeç Burcunun en önemli özelliklerinden biri azimli olmalarıdır. Yengeç burcu insanı duygusal ve hassastır. İlişkileri tutkuludur ve partnerlerine oldukça bağlı olurlar. Bir aile kurmayı çok isterler. Yengeç burcu insanının bazı tutucu davranışları da olabilmektedir. Yengeç burcu insanı mükemmeliyetçidir.

 

Yengeç burcu insanı sevdiklerine düşkün olsa da sevdikleri ile tartışmayı da ihmal etmezler. Gezip dolaşmaktan ve yeni yeni yerler keşfetmekten çok hoşlanırlar. Bu burçtan doğan insanların ruh halleri de önemlidir. Karakteri ve kişiliği iyi gelişmiş olan yengeç burcu ruh halini idare edebilmektedir. Yoksa kendi duygularının esiri olacaktır. Yengeç burcu insanı romantiktir. Utangaç bir yapıları olduğundan dolayı kendini ifade edebilmekte ve duygularını açmakta çok zorlanırlar. Reddedilmek en büyük korkularından biridir. Sabır ve tahammül katsayıları yüksektir.

Bilmeniz gereken ilk şey, 22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında doğan kişilerin yengeç burcu olduğu. Yengeç burcunun elementi, gezegeni, taşları, renkleri ve kısaca genel özellikleri ise şöyle:

Yönetici Gezegeni: Ay

Element: Su

Nitelik: Öncü

Uğurlu Sayıları: 3,7

Gün: Pazartesi

Uğurlu Taşı: İnci

Renk: Beyaz, deniz mavisi, gümüş

Tarot kartı: Ay

Hayvan: Deniz kabukluları

Bitki: Hezaren çiçeği, nilüfer, kenger otu

Kıymetli Taş: Aytaşı, amber

Kıymetli Maden: Gümüş

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.