Vakıfbank’tan Kesenin Ağzını Açtı! 125 bin TL’ye Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Vakıfbank’tan Kesenin Ağzını Açtı! 125 bin TL’ye Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor!
Yayınlama: 22.05.2023

Geçim sıkıntısı çeken ve nakit para ihtiyacı olan vatandaşlara Vakıfbank’tan yeni kampanya geldi. Nakit ihtiyacınızı karşılamak için ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Vakıfbank’tan gelen kampanya ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sahibi olabilirsiniz. Başvuru yapan vatandaşların hesabına yatırılıyor.

Vakıfbank tarafından vatandaşı sevindirecek yeni ihtiyaç kredisi ile ilgili açıklama geldi. Nakit ihtiyacı olan herkes bu haberi dikkatli okusun. Bu fırsat kaçmaz. İşte tüm detayları…

İHTİYAÇ KREDİSİNDE DEV RAKAMLAR

Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlara yönelik Vakıfbank’tan yeni bir kampanya daha geldi. Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kampanyasını ile nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımıza 125.000 TL’ye kadar nakit destek sağlayacak. Kampanyanın detayları ise vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı.

125 bin TL’ye varan kredi ödemesi ile birlikte nakite ihtiyacı olan vatandaşlar sıraya girdi. Son yıllarda artan nakit ihtiyacı ile birlikte Vakıfbank’tan çözüm önerisi geldi. Kamu bankası tarafından gerçekleştirilen kampanyada tüm ülkenin nakit sorunlarının çözüme ulaşması bekleniyor.

VAKIFBANK’TAN BAŞVURU DETAYLARI BELLİ OLDU

Vakıfbank sunduğu krediler ile ilgili şu açıklamalar da bulundu. Yapılan açıklamalara göre detaylar ise şu şekilde oldu;

 

  • Vakıfbank kredi politikası gereğince başvurularını istediği gibi değerlendirme hakkına sahiptir
  • Vakıfbank kampanyasını alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Yapılan başvurularda kefil ve ön şart aramamakla beraber, gerekli olduğu zaman kefil talep edilebilir. Gerekli detaylar için bankalar veya internet üzerinden iletişime geçilebilir.
  • Artan taksitler müşterilerin gelir ve skor bilgileri kapsamında değerlendirmeye alınıp bu koşul üzerinden devam edilmektedir.
  • Vakıfbank gerekli gördüğü andan itibaren kredi koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • O banka tarafından vatandaşların aylık geliri bilgileri, skorlama, teminat vb. unsurları geri ödeme seçeneklerinde saklı olmaktadır.

BAŞVURU VE FAİZ BİLGİLERİ

Başvuru işlemleri telefon üzerinden hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmek için KREDI boşluk, T.C kimlik numarası boşluk, doğum tarihi boşluk, aylık gelir bilgilerini yazarak 5724’e SMS göndermeniz gerekir.

 

Başvuru işlemlerinizin onaylanması ile birlikte ihtiyaç krediniz hesabınıza yatırılacaktır. İhtiyaç kredisinde faiz oranı yüzde 1,57’den başlamakta. 100 bin TL kredinin 24 ay vadeyle aylık 5 bin 264 lira 68 kuruş ödemesi olacaktır.