Umre’de El Kremi Reklamına Tepki! Aslı Şen, Kabe’yi arkasına alarak paylaştı!

Umre’de El Kremi Reklamına Tepki! Aslı Şen, Kabe’yi arkasına alarak paylaştı!
Yayınlama: 04.12.2022

Umre ziyareti sırasında kendi markasının reklamını yapan iş insanı Aslı Şen’e kullanıcılardan tepki geldi.

Ünlü iş insanı Aslı Şen gittiği Umre ziyaretindeki paylaşımlarıyla sosyal medya kullanıcılarının hedefi oldu. Aslı Şen, Umre’de markasına ait ürünlerin fotoğrafıyla ‘En kaliteli içeriğe sahip ürünleri yapmaya devam’ diyerek reklamını yaptı.

Müslümanlar için kutsal mekan olan Kabe’de reklam yapılması tepkilere neden oldu. Aslı Şen’in paylaşımlarına kısa sürede çok sayıda yorum gelirken, kullanıcılar ‘Umre’de de reklam yapmazsın’ diyerek tepki gösterdi.

Umre'de El Kremi Reklamına Tepki! Aslı Şen, Kabe'yi arkasına alarak paylaştı! Yaşam

 

Şarkıcı Linet’le yaşadığı polemikle magazin gündemine gelen iş insanı Aslı Şen, şimdi de sosyal medya paylaşımlarıyla eleştiri oklarının hedefine girdi.

 

Türkiye’de cemiyet hayatının ünlü ismi Aslı Şen yaptığı Umre ziyaretinde markasına ait ürünlerin reklamını yaptı. Şen, arkasına Kabe’yi alarak yaptığı reklamda şu ifadeleri kullandı:

Umre'de El Kremi Reklamına Tepki! Aslı Şen, Kabe'yi arkasına alarak paylaştı! Yaşam

“Allah her isteyene nasip etsin inşallah. İnsanın gönlüne buranın sevdası düşünce, ne iş dinliyor ne başka bir şey. Hem dualarımdan eksik olmayan ve Allah’a emanet ettiklerim var. Onlara bol bol dua ettim, arayabildiklerimi aradım. Bir de Allah’a havale ettiklerim var tabii.”

 

Aslı Şen’in paylaşımına ise tepkiler yağdı. Sosyal medyada gündem olan bu paylaşımı görenler “Bari oralarda, elinde şampuanıyla reklamını yapmamış. Çok komiksiniz gerçekten. Umre’yi de ele ayağa düşürdünüz.”, “Sanki Eyfel Kulesi’nin önünde”, “Umre’ye de gidip reklam yapmazsın ya” yorumlarını yaptı.