Mersin Haber

Gaziantep’te trafiğe çıkacaklar dikkatli olsun: Birçok ilçede yollar kapalı olacak!

Gaziantep’te yaşayıp trafiğe çıkacak vatandaşlar, Karayolları tarafından çalışmaları süren ve kapalı olan güzergâhların hangi bölgelerde olduğunu merak ediyor. Karayolları ulaşıma kapalı yollar trafikte olan ya da trafikte olan sürücüler tarafından sorgulanıyor.

Gaziantep’te trafiğe çıkacaklar dikkatli olsun: Birçok ilçede yollar kapalı olacak!
Yayınlama: 18.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 19:08
A+
A-

Karayolları Genel Müdürlüğü’nden (KGM) yapılan yazılı açıklamada, Gaziantep’te süren yol yapım, onarım çalışmaları nedeniyle kapanan yolların son durumu paylaşıldı. Gaziantep’te yaşayıp trafiğe çıkacak vatandaşlar, Karayolları tarafından çalışmaları süren ve kapalı olan güzergâhların hangi bölgelerde olduğunu merak ediyor. Karayolları ulaşıma kapalı yollar trafikte olan ya da trafikte olan sürücüler tarafından sorgulanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğü, bu çalışmalar sırasında sürücülere yavaş gitmeleri ve trafik işaretlerine uymaları konusunda uyarıda bulundu.

Karayolları Genel Müdürlüğü Gaziantep’i kapsayan yol durumu ve kapalı yollar bülteni yayımlandı. Karayolları Genel Müdürlüğü’nün günlük yol durumu bilgileri doğrultusunda, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının detaylarını paylaştı. Gaziantep’te hangi yollar ulaşıma kapatıldı? Karayolları duyurdu! İşte Gaziantep’te  kapalı yolların listesi…

GAZİANTEP’TE KAPALI OLACAK YOLLARIN LİSTESİ

Yolun Adı: NURDAĞI (400-22) DYA – (GAZİANTEP – HATAY) İL SN.
Açıklama: İslahiye-Hassa-Kırıkhan yolunun 23-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Yolun Adı: KİLİS (850-14) DYA – KARKAMIŞ (27-26) İYA
Açıklama: Gaziantep-Oğuzeli-Karkamış yolunun 8-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Yolun Adı: KILIS (850-14) DYA – (GAZIANTEP – SANLIURFA) IL SN.
Açıklama: Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun 42-50.km.leri arasında Nizip ve Birecik Geçişlerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Yolun Adı: (ADIYAMAN – GAZİANTEP) İL SN. – (GAZİANTEP – NİZİP) (400-23) DYA
Açıklama: Gaziantep-Yavuzeli-Araban yolunun 6-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.