Taha Duymaz, bıçaklı saldırıya uğradı

Taha Duymaz, bıçaklı saldırıya uğradı
Yayınlama: 30.03.2022
Düzenleme: 30.03.2022 13:38

Evinin mutfağında çektiği videolar ile ünlenen Duymaz “Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim” diyerek yaşadıklarını gözyaşları ile anlattı.

Sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Taha Duymaz, sokakta yürürken karşısına çıkan kişilerin kendisine bıçak çektiğini ve şikayetçi olduğunu belirtti.

2003 doğum genç yetenek Taha Duymaz, kısa sürede ünlü isimlerin de dikkatini çekmişti. Duymaz, sosyal medya hesabından gözyaşlarına boğulduğu bir video paylaştı ve bıçaklı saldırıya uğradığını anlattı.

Duymaz o anları böyle anlattı:

“Az önce yolda yürüyordum. Resmen bıçaklı saldırıya uğradım. Resmen bıçak çektiler bana. Bir değil, iki değil, üç değil. Siz benden ne istiyorsunuz gerçekten artık anlamıyorum. “

Daha önce de tehdit edildiğini söyleyen Taha Duymaz, “Benden ne istiyorsunuz gerçekten artık anlamıyorum sizi. Benim kime ne zararım var biri söylesin. Susayım susayım diyorum yıllardır burama kadar geldi, ben artık kaldıramıyorum. Ne zaman dışarı çıksam bir olay oluyor, biri silah çekiyor, biri bıçak çekiyor. Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim. Hiçbirinize bir zararım yok. Gerçekten çok kötüyüm” dedi.