Cuma, Eylül 22, 2023

Sosyal Medyada Kabine Listesi Dolaşıma Sokuldu! Beklenen Açıklama Geldi!

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni kabine listesini nasıl belirleyeceği, kimlerin kabine listesine gireceği merakla bekleniyor. Türkiye’nin heyecanla beklediği yeni listenin sosyal medyada dolaşıma sokulmasından sonra yeni bir açıklama geldi.

Sosyal medyada dolaşıma giren ‘kabine listelerine’ ilişkin açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, iddiaların asılsız olduğuna vurgu yaparak sahte görsellere itibar edilmemesi duyurusunu yaptı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, kabine listesiyle alakalı açıklamada bulundu.

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Sosyal medya mecralarında sahte görseller eşliğinde dolaşıma sokulan ‘kabine listeleri’ asılsızdır, bu türden haberler dezenformasyondur. Kamuoyunun, sahte görsel ve dezenformatif içeriklere itibar etmemesi sağlıklı bir siyasal iletişim ortamının varlığı için önem arz etmektedir” denildi.

En güncel Mersin haberleri için www.mersinodak.com haber sitemizi takipte kalın. Sizler için en güncel siyaset, teknoloji, ekonomi ve güncel haberleri yakından takip ediyoruz. Siz değerli okuyucularımıza hazırladığımız haberleri en kısa sürede sunmayı amaçlıyoruz.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler