Son Dakika: Mersin’de Yol Vermeme Kavgasında Kan Aktı

Son Dakika: Mersin’de Yol Vermeme Kavgasında Kan Aktı
Yayınlama: 21.08.2022

Mersin’in Akdeniz ilçesinde yol vermeme tartışması nedeniyle çıkan kavgada 1 kişi hayatını kaybetti.

Mersin’in Akdeniz ilçesinde Mehmet Ali Ö., yol verme meselesi yüzünden tartıştığı Hüsamettin Kuş’a önce aracıyla çarptı; sonrasında çıkan kavgada da bıçaklayarak öldürdü.

Edinilen bilgilere göre olay, saat 20.00 sıralarında ilçenin Adanalıoğlu Mahallesi’nde meydana geldi. Hafif ticari aracını yol kenarına park eden Hüsamettin Kuş, sahilde arkadaşıyla oturup, sohbet etmeye başladı. Bu sırada aracıyla gelen Mehmet Ali Ö., yoldan geçemediği iddia ederek Kuş’un arabasını çekmesini istedi. Yol verme meselesi yüzünden çıkan tartışmanın ardından bölgeden ayrılan Mehmet Ali Ö., daha sonra aynı yere tekrar gelip, iddiaya göre aracıyla Kuş’a çarpıp, kaçtı. Olayın akabinde Hüsamettin Kuş ve arkadaşı, hafif ticari araca binerek, Mehmet Ali Ö.’yü takip etmeye başladı.

Mersin’de yol vermeme kavgası kanlı bitti: 1 öldü

CEBİNDEN ÇIKARDIĞI BIÇAKLA ÖLDÜRDÜ

Görgü tanıklarının anlattıklarına göre Hüsamettin Kuş, sahil yakınında aracının önünü kestiği Mehmet Ali Ö. ile yeniden tartıştı. Araçlarından inip kavga eden sürücülerden Mehmet Ali Ö., cebinden çıkardığı bıçakla Kuş’u göğsünden yaraladı. Hastaneye kaldırılan Hüsamettin Kuş yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra firar eden 2 şüpheliyi güvenlik güçleri yakalamak için çalışma başlattı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!