Skandal Sözler: Şimdi de erkeklerin giyimine karışıyorlar

Skandal Sözler: Şimdi de erkeklerin giyimine karışıyorlar
Yayınlama: 19.09.2022

Kenan Hoca” isimli bir TikTok kullanıcısının sosyal medya hesabında paylaştığı videoda erkeklerin kıyafetleriyle ilgili söylediği sözler gündem oldu.

Kenan Hoca” isimli bir sosyal medya kullanıcısı erkelerin şort giymesine tepki göstererek “Sokaklarda şortlu erkeklerden geçemiyoruz ya, ne hale geldik. Koca koca adamlar şortlarla sokaklarda dolaşıyorlar. Ya arkadaşlar azıcık ar..” dedi.

Sosyal medyada hesaplar açan gerici gruplar kadınların, erkeklerin giyimi üzerinden yurttaşların yaşam tarzına saldırıyor. Bunun son örneği Tiktok’ta yayın yapan “kenan hoca” adlı bir gerici oldu.

KADINLARI DA HEDEF ALDI

Gerici isim çektiği videoda şu şifadeleri kullandı: “Sokaklarda şortlu erkeklerden geçemiyoruz. Şortlu erkekler ya ne hale geldik. Siz Osmanlı torunusunuz. Kadın zaten hep beter. ”

Kenan Hoca şunları söyledi:

Sokaklarda şortlu erkeklerden geçemiyoruz ya! Yahu ne hale geldik. Siz Osmanlı’nın torunusunuz. Ama Allah size diyor ki göbek altı ve diz kapağınızı örtmeden sokağa çıkamazsınız. Erkeğe söylüyor bunu kadına demiyorum. Kadın zaten hep beter. Kadının her yeri mahremdir. Ama bugün erkeklere diyor ki; diz kapağının altı ve göbeğini örtmeden dışarıya çıkamazsın. Neden? Haramdır. Hocam, “Açılmak kadına haram değil mi?”. Hayır, erkeğe de haram. Giyinemezsin, böyle çıkamazsın sokağa. Peki nasıl olacak bu işler? Sokaklarda gençler, yaşlılar, koca koca adamlar şortlarla sokaklarda dolaşıyorlar. Ya arkadaşlar azıcık ar..

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!