Sedat Peker’den Son Dakika Levent Göktaş Açıklaması: Seni Kibrit Kutusuna Sokacam!

Sedat Peker’den Son Dakika Levent Göktaş Açıklaması: Seni Kibrit Kutusuna Sokacam!
Yayınlama: 25.07.2022

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, Necip Hablemitoğlu suikastı soruşturmasının firari şüphelisi emekli Albay Levent Göktaş’a ateş püskürdü.

Sedat Peker’in basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur, Necip Hablemitoğlu suikasti soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı çıkarılmadan hemen önce kayıplara karışan emekli Albay Levent Göktaş hakkında açıklamalarda bulundu.

Sedat Peker’in açıklamalarını paylaşan Emre Olur sosyal medya hesabından: ‘’Biraz önce  @halktvcomtr ’yi seyrederken Levent Göktaş’a ait olduğu söylenen bir açıklamadan bahsediyorlardı. Orda bir kelime canımı sıktı “Beni Sedat Peker’e benzetmeyin devleti başınıza yıkarım” demiş’’ diyerek Hablemitoğlu suikastı firari şüphelisi Göktaş’a seslendi.

Sedat Peker’e ait olduğu ve Emre Olur’un hesabından paylaşılan açıklamalar şöyle: ‘’ Biraz önce @halktvcomtr’yi seyrederken Levent Göktaş’a ait olduğu söylenen bir açıklamadan bahsediyorlardı. Orda bir kelime canımı sıktı “Beni Sedat Peker’e benzetmeyin devleti başınıza yıkarım” demiş.

Levent abi eğer bu sözü sen söylemediysen şimdi söyleyeceklerimden dolayı kusura bakma. Beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Kimsin lan sen yavşak, Ankara’ya geldiğimde görüşmelerimizde yarım metre arkamdan yürüdüğün gerçekliği ortadayken beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Benim ilgi alanımda değildin. Ancak emin ol şimdi radarıma girdin. Yaşar Baba vasıtasıyla bana teklif ettiğin para ile ortadan adam kaldırma tekliflerini de seçimlere 2 ay kala çekeceğim videolarda da konuşacağız. Kimsin lan sen beni Sedat Peker ile karıştırmayın diyorsun?

Ulan tüm dünya öğrendi de sen öğrenemedin mi? Dostlarımla eşit olmayı kabul ederim üstünlük taslamam ancak kimsenin beni küçültmesine izin vermem. Kibrit kutusuna girmeye hazır ol. Seni de kibrit kutusuna sokacam. SÖZ NAMUS GÖRECEKSİN. Zekaya saygı duymayı sen de öğreneceksin.” şeklinde seslendi.

Öte yandan Göktaş’a ait olup olmadığı henüz doğrulanamayan hesaptan yapılan paylaşımda, “Bu akşam saat 22.00’de her şeyi belgeleri ile açıklamaya başlıyorum. Yarından itibaren video çekmeye de başlayacağım. Ben oraya bir kere girdim! ikinci kere girmeyeceğim! Oraya girmesi gerekenler girecek! Beni kullananlar girecek! Akşam 22.00’de buluşmak üzere. Saygılarımla…” açıklaması yapıldı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!