Sedat Peker ve Levent Göktaş Tartışmasına FETÖ’cü Emre Uslu Dahil Oldu

Sedat Peker ve Levent Göktaş Tartışmasına FETÖ’cü Emre Uslu Dahil Oldu
Yayınlama: 25.07.2022

Sosyal medyadan paylaştığı video ve açıklamalarıyla Türkiye gündemini meşgul eden Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, dün paylaştığı Levent Göktaş açıklamalarından sonra FETÖ’cü gazeteci Emre Uslu tarafından ‘sazanlıkla’ itham edildi.

Sedat Peker’e yakınlığıyla bilinen basın danışmanı Emre Olur, Necip Hablemitoğlu suikastı soruşturmasının firari şüphelisi emekli Albay Levent Göktaş’a dün ateş püskürmüştü. Daha sonra Göktaş’ın avukatı ve ailesi tarafından yapılan açıklamayla sosyal medya hesabının Levent Göktaş ile alakası olmadığı belirtilmişti.

Necip Hablemitoğlu suikasti soruşturması kapsamında firari olan Albay Levent Göktaş hakkında adına sosyal medya hesabı açıldığı ve çeşitli açıklamalarda bulunacağı iddia edilmişti. Ardından Sedat Peker’in basın danışmanı Emre Olur sahte hesabın açıklamasına cevap vermişti.

Levent Göktaş adına açılan hesabın sahte olduğu belli olduktan sonra FETÖ’cü gazeteci Emre Uslu, Peker’in sazan olduğunu belirterek paylaşım yaptı. Uslu’nun “Bence twitter tarihinin en iyi trol hesaplarından biri @levent__goktas. Trol @sedat_peker’i de trolledi bence sazan gibi atladı o twite.  Adam bir günde 100 bin takipçi kazandı.Bu hesabın Levent Göktaşla filan ilgisi yok. Bence böyle. Peker’in sazanlaması tam bir fiyasko” paylaşımına tepki gösteren Emre Olur cevaben açıklamalar yaptı.

Emre Olur’un açıklamaları şöyle: “1-) @EmreUslu dün akşam benim sayfamda yayınlanan Sn. Reis Sedat Peker’in açıklamaları ile ilgili bazı yorumlar yapmışsın. Sedat Peker nasıl da bu boşluğa düştü tarzında şeyler söylemişsin. Dün akşam Reisimizin yaptığı hamle ile nasıl bir oyunun bozulduğunu anlayabilecek

2-)… bir zeka segmentine sahip olmadığını zaten hepimiz biliyoruz. Senin zeka seviyen abaküs ile eğitim gören çocukların en fazla bir tık üstü olduğunu bakan her göz görebilir. Analistim diye ortada geziyorsun ancak bir bahane bularak olaya dahil olan Reis Sedat Peker’in

3-) 4 tweet ile kurulan oyunu nasıl bozduğunu ayrıca da seçim öncesi yayınlayacağı videoların bir konu başlığı için nasıl bir güzergah oluşturduğunu göremiyorsun. Sen bu ligin adamı değilsin. Her ne kadar hileli mücadele etsede, @cevheriguven hiç değilse bu ligin adamı.

4-) Yani zeki bir düşman. Senin adın bundan sonra Abaküslü emre uslu olacak. Beynin yok ancak fikrin çok. Sen galiba Güldür Güldür Show’u çok izliyorsun. Orda beyin bedava diyorlar ya abaküslü emre,o bir şaka beyin bedava değil. Emekle, gayretle,azimle ve başkaca şeylerle oluşur” şeklinde cevap verdi.

Öte yandan Levent Göktaş’ın ailesi ve avukatı açılan sosyal medya hesabının sahte olduğu belirttikten sonra Göktaş adına açılan hesap Twitter tarafından kaptıldı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!