Cuma, Eylül 22, 2023

Sabah Saatlerinde Bir İlimizden Deprem Haberi Geldi: AFAD Duyurdu!

Siirt’te 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.1 olarak kayıtlara geçti. Türkiye Eylül ayına deprem haberleri ile başladı. Sabah saatlerinde bir ilimizden deprem haberi geldi. Söz konusu depreme ilişkin veriler ise AFAD tarafından yayınlandı.

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Türkiye’de 1 Eylül 2023 tarihinde meydana gelen depremlerin verilerini yayınladı. Yayınlanan verilere göre, bugün sabah saatlerinde bir ilimizde deprem oldu.

Siirt’te 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.1 olarak kayıtlara geçti.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan (AFAD) yapılan açıklamada, saat 07.35’te merkez üssü Siirt olan 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Siirt’te Deprem Oldu

AFAD verilerine göre Siirt Merkez’de 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin saati 07.55 olarak açıklandı. Deprem derinliği ise 7.0 km olarak kaydedildi.

Depremde ilk belirlemelere göre herhangi bir olumsuzluk olmadığı öğrenildi.

Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan verilere göre saat 07:35’te Siirt Aydınlar’da 4.1 büyüklüğünde deprem oldu.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler