Mersin Haber

Remziye Gümen Gazi Mahallesi Muhtar Adayı

Remziye Gümen Gazi Mahallesi Muhtar Adayı
Yayınlama: 24.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:51
A+
A-

Seçimlere sayılı günler kala yerel seçimlerin en kıyasıya yarışının yaşandığı seçimler olan muhtarlık yarışında her geçen gün yeni ve güçlü muhtar adayı isimlerini kaleme almaya devam ediyoruz. Bugünde bir kadın olarak Yenişehir İlçesi’nin Gazi Mahallesi’nde muhtar adayı olup Gazi Mahallesinde kadınların ve gençlerin sesi olacak Remziye Gümen’i tanıtacağız. Gazi Mahallesi Muhtar Adayı Remziye Gümen kimdir, nerelidir kaç yaşındadır ve mesleği nedir tanıyalım?

REMZİYE GÜMEN KİMDİR?

Yıllardır yaşadığı mahalleye hizmet etmek adına ”Destek Sizden Hizmet Bizden” muhtarlığa adaylığı koyan Gümen, 1970 yılında Mersin’de dünyaya geldi. 53 yaşındadır. 2 çocuk annesidir. Bir kadın olarak büyük bir cesaret göstererek Muhtar adayı olduğu Gazi Mahallesi’nde Milli Eğitim Bakanlığına ait bir ortaokulda çalışmaktadır. 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimlerde bir kadın aday olarak bende bu göreve talibim diyerek Gazi Mahallesi muhtar adayı oldu.

NEDEN MUHTAR ADAYI OLDU?

Gümen: ”Yüreğini ortaya koyan, anaç yönüyle çözüm için adayım . Bir evet her şeyi değiştirebilir. İnanç ve azimle birlikte başaracağız. Daha güzel, daha temiz, daha mutlu bir mahalle olmak için ben ve ekibim Gazi Mahallesi’ni yönetmeye hazırız.” diyerek neden aday olduğunu açıkladı.

REMZİYE GÜMEN’İN AZA ÜYELERİ KİMLERDİR?

Mahallenin birbirinden kıymetli farklı sektörlerden yıllarca mahallede yaşayan mahalleyi daha da güzel yapıp mahallenin sorunlarını çözecek insanalar da Remziye Gümen ile yol yürümeyi seçip Muhtar Heyeti Aza Üyesi oldular.
1.Hasan Çakır: Esnaf
2.Ahmet Kurt: Avukat
3.Zöhre Kayar: Ev Hanımı
4.Güneş Abay: Ev Hanımı
5.Olcay Aras: Bilişimci
6.Selma (Hallaç) Denizci: Ev Hanımı
7.Sevcan İnan: Kırtasiyeci
8.Sıddı Zeynep Cengiz : Kuaför

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.