Okan Bayülgen’den Yerel Seçim Programı: Kimi Seçiyoruz

Okan Bayülgen’den Yerel Seçim Programı: Kimi Seçiyoruz
Yayınlama: 14.02.2024

Türkiye’nin tanınan televizyon programcısı Okan Bayülgen ile “Kimi Seçiyoruz?” 31 Mart 2024 Türkiye yerel seçimleri öncesi kime neden oy vereceğimizi adaylara soruyor. Seçim yarışı Okan Bayülgen’in soruları ve sohbetiyle daha da heyecanlı hale geliyor. Okan Bayülgen ile “Kimi Seçiyoruz” çok yakında tv100’de başlıyor.

31 Mart yerel seçimler öncesinde, il ve ilçelerimizin geleceğini belirleyecek olan yerel yönetim adaylarını ve projelerini daha yakından tanıyor ve vizyonlarını detaylı şekilde öğreniyoruz.

Türkiye’de seçim atmosferinin iyiden iyiye kızıştığı bu günlerde, “Kimi Seçiyoruz?” ile yerel yönetimlerin belirlenmesindeki önemli adımları takip ediyoruz.  Okan Bayülgen ile “Kimi Seçiyoruz” çok yakında tv100’de başlıyor.

Program Konsepti

Okan Bayülgen’in moderatörlüğünde gerçekleşecek olan bu özel programda yerel yönetim adayları, kendi vizyonlarını ve aday oldukları bölgeler için planladıkları projeleri detaylı bir şekilde anlatacaklar. Her aday, aday olduğu yer için karşı karşıya kalınan sorunlara yönelik çözüm önerilerini ve gelecek hedeflerini paylaşacaklar. Rakipleri karşısında neden seçilmeleri gerektiğini, fikirleri ve vizyonları ile seyirciye iletebilecekler.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!