Mersin Haber

O Bankadan Emeklilere 8 bin 500 TL Promosyon Fırsatı! İşte Detaylar…

O Bankadan Emeklilere 8 bin 500 TL Promosyon Fırsatı! İşte Detaylar…
Yayınlama: 22.05.2023
Düzenleme: 01.12.2023 20:01

Milyonlarca emekliye müjdeli haberi Akbank verdi. Akbank Mayıs ayı emekli promosyon rakamlarını güncellediğini açıkladı. İşte Akbank’ın güncel emekli promosyon kampanyası…

Emekli vatandaşların gündeminden düşmeyen promosyon ödemeleri ile ilgili kampanya haberleri gelmeye devam ederken, mayıs ayıyla birlikte banka promosyon tutarları da güncellendi. Akbank, emekli promosyon rakamlarını duyurdu.  Promosyon güncellemesini duyuran Akbank emekli vatandaşların dikkatini çekti. İşte tüm detaylar…

 

İMZAYI ATAN EMEKLİ PROMOSYONU KAPIYOR

Akbank tarafından güncellenen emekli promosyon ödemeleri milyonlarca emeklinin dikkatini çekiyor. 2022 senesi itibariyle başlayan Emekli promosyon ödemelerine dair rakamlar emekli vatandaşların gündeminde yer alıyor.

 

Her ay güncellenene emekli promosyon ödemeleri son aylarda yaşanan gelişmeler ile hız kazandı. En düşük emekli maaşında yapılan zam ve Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesi ile 2 milyon 250 bin vatandaşa emeklilik hakkı tanındı.

2023 yılında da emekli promosyon rakamları hız kesmeden devam ederken, emekli maaşlarının 7.500 TL’ye çıkarılmasının ardından gözler bankaların emekli promosyon rakamlarına yapacakları yeniliklere çevrilmiş durumda.

AKBANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank resmi internet adresinde yer alan bilgilere göre, emekli promosyon başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların şubeye gitmesine gerek kalmadan başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Akbank Mobil üzerinden, İnternet ya da Akbank Müşteri İletişim Merkezi üzerinden kolay bir şekilde maaşınızı Akbank’a taşıyabilir ve emekli promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Peki, Akbank emekli promosyon rakamları ne kadar

AKBANK EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI

Akbank tarafından emekli vatandaşlara verilen promosyon ödemelerinde güncellemeler devam ediyor. Belirli maaş aralıklarına göre verilen emekli promosyon ödemeleri 7.000 TL’ye kadar yükselirken, emekli vatandaş tarafından verilen 12 ay boyunca her ay 1000 TL harcama sözüne 1.500 TL chip – para hesabına yatırılacak. Toplamda verilen promosyon miktarı ise 8 bin 500 TL olarak biliniyor.

Emekli promosyonundan faydalanmak için öncelikle maaşınızı Akbank’a taşımanız gerekiyor. Bu işlemler için şubeye gitmenize gerek kalmıyor. İster mobil uygulama, ister müşteri hizmetleri, ister internet sitesinden, isterseniz de banka şubesine giderek işlemleri tamamlayabilirsiniz.

AKBANK EMEKLİ PROMOSYON RAKAMLARI

SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı emekli maaşını Akbank’a taşıyan vatandaşlar emekli maaş tutarına göre ödeme alabilecekler. Emekli maaşınız arttıkça Akbank emekli promosyon rakamları da yükseliyor. Akbank emekli promosyon rakamları şu şekildedir:

0- 3 bin 499 TL arasında maaş alan müşterilerine toplamda 4 bin 200 TL ödeme yapıyor.

3 bin 500 TL ila 7 bin 499TL arasında maaş alan müşterilerine toplamda 4 bin 850 TL ödeme yapıyor.

7 bin 500 TL ila 9 bin 999 TL arasında maaş alan müşterilerine toplamda 6 bin 250 TL ödeme yapıyor.

10 bin TL ve üzerinde maaş alan müşterilerine toplamda 7 bin TL ödeme yapıyor.

Emekli maaş promosyon rakamlarının yanı sıra 1.500 TL chip-para ile toplamda 8 bin 500 TL ödeme yapılacak. Detaylı bilgilere Akbank resmi internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)