Mersin Haber

Mersinli şehit Okan Meteöz, son yolculuğuna uğurlandı

Mersinli şehit Okan Meteöz, son yolculuğuna uğurlandı
Yayınlama: 03.09.2022
Düzenleme: 03.09.2022 11:07
A+
A-

Pençe-Kilit Operasyonunda bölücü terör örgütü tarafından yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Mersin İlimizin Tarsus İlçesi nüfusuna kayıtlı Hv.Svn.Asb.Kd.Çvş. Okan Meteöz, düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

01 1 ali hamza pehlivan, Hv.Svn.Asb.Kd.Çvş. Okan Meteöz
Cenaze törenine Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Mersin Milletvekilleri, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı, Adana Garnizon Komutanı,mülki,askeri ve adli erkan, şehidimizin ailesi, yakınları ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.
05 1 ali hamza pehlivan, Hv.Svn.Asb.Kd.Çvş. Okan MeteözTarsus İlçemizin Hacıhamzalı Mahallesi Şehit Ömer Kara İlkokulu bahçesinde kılınan cenaze namazının ardından Şehit Hv.Svn.Asb.Kd.Çvş. Okan Meteöz’ün naaşı dualar eşliğinde Hacıhamzalı Mahallesi Mezarlığında toprağa verildi.
06 1 ali hamza pehlivan, Hv.Svn.Asb.Kd.Çvş. Okan MeteözVali Ali Hamza Pehlivan ile Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Şehidimizin ailesine taziyelerini, sabır ve başsağlığı dileklerini ileterek, Türk Bayrağı takdim etti.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
error: Content is protected !!