Maganda dehşeti! Arabasında bebeği olan kadının aynasını kırdı

Maganda dehşeti! Arabasında bebeği olan kadının aynasını kırdı
Yayınlama: 10.04.2022

İstanbul’da trafikte bir maganda, içinde anne ve bebeğinin bulunduğu arabanın aynasını kırdı. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından şüpheli gözaltına alındı.

Sosyal medyada yayılan bir videoda trafik magandasının içinde anne ve bebeğinin bulunduğu arabaya yaklaşarak dikiz aynasını kırması tepki çekti. Annenin korktuğu ve bebeğinin ise ağladığı görüntüler cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde 34 UTK 80 plakalı aracı kullanan magandanın anne ve bebeğinin içinde bulunduğu araca yaklaşarak camını kırdığı ve uzaklaştığı görülüyor.

GÖZALTINA ALINDI

İstanbul’da trafikte aracına çarptığı kadın sürücüye hakaret eden şüpheli gözaltına alındı. Karar Gazetesi’nin haberine göre İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, dün akşam meydana gelen ve sosyal medya hesaplarında “Arabasında bebeği olan kadına trafikte saldırı” başlığıyla yer alan olayla ilgili çalışma yürütüldüğü belirtildi.

Maltepe Küçükyalı Mahallesi sahil yolunda kadın sürücü Ş.A’nın, aracıyla otomobiline çarpan bir kişinin aynı zamanda eliyle aynasını kırdığını ve kendisine sözlü hakarette bulunduğunu ifade etmesi üzerine, söz konusu araçla ilgili araştırma başlatıldığı kaydedildi. Şüpheli U.K’nin Üsküdar’da yakalanarak gözaltına alındığı ve tahkikatın devam ettiği bildirildi.