Kredi Kartı Borcu Olanlara Son Dakika Haberi! İşte Borçlu Vatandaşı Sevindiren Haberin Detayları..

Kredi Kartı Borcu Olanlara Son Dakika Haberi! İşte Borçlu Vatandaşı Sevindiren Haberin Detayları..
Yayınlama: 26.05.2023

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı yeni videoda kredi kartı borcu olanlara seslendi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu bugün son dakika bir açıklama yaptı ve kredi kartı borcu olanlara, icraya düşenlere, bankalara olan borcunu ödemekte güçlük çekenlere müjde verdi.

Kılıçdaroğlu, paylaşımında, “Kredi kartı borcundan dolayı dara düşen vatandaşlarımız, bu çağrım size… Vatanını seven sandığa gelsin!” dedi.

İktidara gelmeleri halinde, faiz bataklığına düşmüş vatandaşlarımızı kurtaracağını, kredi kartı borçlarını devlet hazinden karşılanacağını belirtti. Sıfır bir sayfa açma adına tüm vatandaşların borçlarını üstlenebileceğine dair bir takım mesajlar veren Kemal Kılıçdaroğlu şu açıklamaları yaptı;

‘’Zor durumda olduğunuzu biliyorum, borçlarınızı ödemekte zorluk çektiğinizi de biliyorum. İcra dairelerindeki dosyaları da biliyorum.

 

“KESİN ÇÖZÜM GETİRECEĞİZ”

 

İktidara gelir gelmez bireysel kredi kartı borçlarınıza kesin çözüm getireceğiz. Erdoğan’ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş borçlarınızı devletimizin hazinesi bankalardan devralacak.

 

“BORÇLARI ÜSTLENECEĞİZ”

 

Bankalarla masaya oturacağız ve belli bir kırımla bu borçları üstleneceğiz. Borç altında ezilen vatandaşlarımız için kolaylaştırıcı ödeme kolaylığı sunacağız. Kredi kartı borcunun sadece ana parası tahsil edilecek, bu da 36 ay taksitle. Faizin tamamı silinecek. Böylece halkımız faizin altında ezilmekten kurtulacak, rahat bir nefes alacak. Borç batağı yüzünden yuvalar dağılmayacak.

 

“VATANINI SEVEN SANDIĞA GELSİN”

 

Sevgili yurttaşlarım 28 Mayıs artık bir seçimin ötesinde bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkece borç batağına saplanma referandumudur. Vatanını seven, yarınını düşünen sandığa gelsin.