Cuma, Eylül 22, 2023

Kılıçdaroğlu’ndan Sinan Oğan’a Tepki: Bu Bir Referandumdur!

ATA İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan ikinci tur kararını bugün duyurdu. Oğan açıklamasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini bildirdi. Konu ile ilgili Kemal Kılıçdaroğlu’ndan açıklama geldi.

 

14 Mayıs seçimlerinin ikinci tura gitmesinden sonra binlerce vatandaş Sinan Oğan’ın kararını açıklamasını bekliyordu. Oğan açıklamasında, ”Bize oy veren seçmenleri de Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemelerini talep ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Sinan Oğan’ın açıklamasından sonra Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a desteğini açıklamasının ardından Oğan’a tepki göstererek “Kimin bu güzel vatandan kimin bu güzel vatanı satandan yana olduğu belli! Biz bu ülkeyi terörden ve mültecilerden kurtarmaya geliyoruz. Bu bir referandumdur; artık kimse kimseyi kandıramayacak. Sandığa gelmeyen 8 milyon vatandaşımızı ve tüm gençlerimizi sandığa çağırıyorum!” dedi.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler