Kılıçdaroğlu Babala TV’de Mevzular Açık Mikrofona Katıldı

Kılıçdaroğlu Babala TV’de Mevzular Açık Mikrofona Katıldı
Yayınlama: 22.05.2023

Babala TV YouTube kanalının her bölümü milyonlarca defa izlenen Mevzular Açık Mikrofon programının 15. bölümüne Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuk oldu.

 

14 Mayıs öncesinde kendisine yapılan teklifleri “provokasyonlarla ilgili çekinceler” nedeniyle reddeden, ancak daha sonra katılacağını açıklayan Kılıçdaroğlu çekimleri başlayan programda gençlerin sorularını yanıtladı.

OĞUZHAN UĞUR’DAN UYARI

Babala TV’nin ‘Mevzular Açık Mikrofon’ programında Kemal Kılıçdaroğlu bölümünün çekimleri yapılıyor. Babala TV’nin kurucusu Oğuzhan Uğur programa ilişkin sosyal medya hesaplarına karşı uyardı.

Babala TV YouTube kanalının her bölümü milyonlarca defa izlenen ‘Mevzular Açık Mikrofon’ programının 15. bölümüne Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuk oldu.

 

İlk tur öncesinde kendisine yapılan teklifleri “provokasyonlarla ilgili çekinceler” nedeniyle reddeden, ancak daha sonra katılacağını açıklayan Kılıçdaroğlu çekimleri başlayan programda gençlerin sorularını yanıtlıyor.

https://twitter.com/OguzhanUgur/status/1660377390768353283?s=20

İTİBAR ETMEYİNİZ

Babala TV’nin kurucusu Oğuzhan Uğur “Selamlar, program süratle devam ediyor. Aramızda elbette bir iki tane kurulmuş arkadaş var ve alakasız tivitler atıyorlar bam güm. Birini bulup, ara verildiği zaman yanına gittim. Tatlı tatlı uyardım, el sıkıştım, hatta takipleştik. O da teşekkür etti ayrıldık, daha ben kulise geçmeden arkamdan yine bam güm tivit atmış. =) Sabırla devam edeceğiz. Tanıtımda ve bölümde zaten ne oldu, bitti kesilmemiş halde izleyeceksiniz. Bu mecradan resmi hesaplar dışında atılan tivitlere itibar etmeyiniz” ifadelerini kullandı.

Babala TV de Kemal Kılıçdaroğlu’na “PKK bir terör örgütü müdür?” diye soruldu. Kılıçdaroğlu’nun soru üzerine: “Terör örgütüdür o örgüt benim canıma kastetti, PKK’nın suikast yönünde tek lideri benim başa geldiğimizde kandili yerle yeksan harekete!” diye cevap verdi.

İlk tur öncesi çok sayıda siyasi parti lideri, “Mevzular Açık Mikrofon” programa katılmış, siyasilere sorulan sorular ve verdikleri yanıtlar gündem olmuştu. Cumhurbaşkanı adayları Sinan Oğan ve Muharrem İnce de programda soruları cevaplamıştı.

OĞUZHAN UĞUR KİMLERİN KATILACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Babala TV’nin sahibi Oğuzhan Uğur, yaptığı paylaşımda programa soru sormak için katılacak kişilerle ilgili bilgi vermişti. Uğur, “An itibarıyla salonumuzda 243 AK Partili, 26 Memleket Partili, 81 MHP’li, 41 küskün CHP’li, 27 Zafer Partili olacak. Hem Türk basını hem de yabancı basından gazeteciler salonda hazır bulunacak. Dışarıdan şimdilik 3 videolu soru gelecek (artabilir). Bir de torpil yaptığım, yakın çevremden 10 kişi soru sormadan izleyecek (olsun o kadar). Son anda iptal eden ya da vazgeçen olur mu bilemem, her zaman olur ama eksi 10, artı 10 onu, göreceğiz” ifadelerini kullanmıştı.