Mersin Haber

Kerimcan Durmaz’dan Zafer Partisi Çıkışı: ”Elimden geleni yapmaya hazırım”

Kerimcan Durmaz’dan Zafer Partisi Çıkışı: ”Elimden geleni yapmaya hazırım”
Yayınlama: 20.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 19:22
A+
A-

YouTube kanalında yayınladığı videolar ve sahne şovlarıyla gündemden düşmeyen ünlü DJ Kerimcan Durmaz, yaptığı paylaşımla dikkatleri üstüne çekti. Kerimcan Durmaz, artan mülteci ve sığınmacı haberlerinden duyduğu rahatsızlığı ifade ederek Zafer Partisine katıldı ve dikkatleri üzerine çekti.

 

Ünlü fenomen Kerimcan Durmaz, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarıyla sık sık dikkat çekiyor. Ancak bu kez gündemde farklı bir konuyla yer aldı. Durmaz, artan mülteci ve sığınmacı haberlerinden rahatsızlık duyduğunu belirterek Zafer Partisi’ne katılacağı dile getirdi ve bu paylaşımıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya hesaplarından da konuyla ilgili açıklama yapan Kerimcan Durmaz, gelişmeleri takipçileriyle paylaştı.

 

Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklamada bulundu: “Son günlerde artan mülteci ve sığınmacı haberlerinden ben de artık muzdarip oldum. Ülkemin daha iyi bir geleceğe ve Atatürk’ün yolundan gitmesi için elimden geleni yapmaya hazırım.”

 

Kerimcan Durmaz’ın yayınladığı bu mesajı, sosyal medyada geniş kitleler tarafından büyük ilgi gördü. Birçok insan Durmaz’ın ifadelerine destek verirken, bazıları ise eleştirilerini dile getirdi.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.