Mersin Haber

Hüseyin İnan Demirtaş Mahallesi Muhtar Adayı

Hüseyin İnan Demirtaş Mahallesi Muhtar Adayı
Yayınlama: 30.03.2024
Düzenleme: 30.03.2024 12:34
A+
A-

Sayılı günler kala yerel seçimlerin en kıyasıya yarışının yaşandığı seçimler olan muhtarlık yarışında her geçen gün yeni ve güçlü muhtar adayı isimlerini kaleme almaya devam ediyoruz. Demirtaş Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin İnan kimdir, nerelidir ve mesleği nedir tanıyalım?

Bugünde Toroslar İlçesi’nin Demirtaş Mahallesi’nde ”” diyerek muhtar adayı olan Demirtaş Mahallesinde kadınların, çocukların ve gençlerin tüm mahallenin sesi olacak Hüseyin İnan’ı tanıtacağız.

HÜSEYİN İNAN KİMDİR?

Yıllardır yaşadığı mahalleye hizmet etmek adına ”Demirtaş Mahallesi’ ne Amacımız Mahallemize Huzur Hizmet ve Değer Katmak” diyerek muhtarlık yarışında bende varım diyerek aday olan İnan, 1959 yılında Siirt’te dünyaya geldi. Eğitim ve öğretim hayatından sonra 1981’den 2007’e kadar işlettiği Demirtaş’ta İnan Mobilya İş Yerini açtı.1999yılından 2006 yılına kadar Şantiye Şefliği görevinde de bulundu. 2003 ile 2013 yılları arasında Siirtliler Derneği Genel Sekreterliği görevini başarıyla yürüttü.

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde muhtarlık yarışında 56 yıldır yaşadığı mahalleye hizmet etmek adına aday olarak bende bu göreve talibim diyerek Demirtaş Mahallesi Muhtar adayı oldu.

İNAN:”MAHALLEYE OKUL VE TAZİYE EVİ KAZANDIRACAĞIM”

Hüseyin İnan vaatleri olarak: ”İlk hedefimiz olarak mahallemize Okul Kazandırmak ve Çok Amaçlı taziye teri için mücadele etmek olacaktır.’ diyerek en önemli vaatlerini açıkladı.

Mersin’in en yüksek tepesi dağcılık sporunun gözde noktası oldu

HÜSEYİN İNAN’IN AZA ÜYELERİ KİMLERDİR?

Mahallenin birbirinden kıymetli farklı sektörlerden yıllarca mahallede yaşayan mahalleyi daha da güzel yapıp mahallenin sorunlarını çözecek insanlar Hüseyin İnan ile yol yürümeyi seçip Muhtar Heyeti Aza Üyesi oldular.

1.Hüseyin Dinçer
2.Rıdvan İnan
3.Methi Derince
4.Nedim Yılmaz
5.Mehmet Ocak
6.Ufuk Çırak
7.Erzat Solmaz
8.Yılmaz Yıldız

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.