Güneşli Havanın Tadını Çıkarın, Yarın Mevsim Değişiyor

Güneşli Havanın Tadını Çıkarın, Yarın Mevsim Değişiyor
Yayınlama: 11.09.2022

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre yurtta yeni hafta sağanak ve serin havayla başlayacak. Yurdun özellikle kuzey kesimlerinde sıcaklıklar 4-5 derece kadar düşecek, yağış kendini gösterecek.

Hafta sonunda güneşli ve sıcak hava kendisini gösterirken meteorolojiden yeni hafta için uyarı geldi. Son tahminlere göre, yurtta yeni hafta sağanak ve serin havayla başlayacak. Yurdun özellikle kuzey kesimlerinde sıcaklıklar 4-5 derece kadar düşecek, yağış kendini gösterecek. İşte haritalarla 5 günlük hava durumu tahminleri…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni haftaya dair hava durumu tahminlerini yayınladı. Yayınlanan tahminlere göre bugün Trakya üzerinden giriş yapan yağışlı hava yarın etkisini tam anlamıyla göstermeye başlayacak.

Hava sıcaklıkları düşecek, sağanak yağış Marmara Bölgesi’nin tamamı, Karadeniz Bölgesi’nin büyük kısmı ve Ege Bölgesi’nin kuzeyinde etkili olacak.

SAĞANAK YAĞIŞ ETKİLİ OLACAK

Öğle saatlerinden sonra Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ çevreleri ile Çanakkale’nin kuzey ve doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!