Esra Ezmeci’ye İlginç İtirafların Sonu Gelmiyor

Esra Ezmeci’ye İlginç İtirafların Sonu Gelmiyor
Yayınlama: 06.10.2022

Psikolog Esra Ezmeci’ye iğrenç ilişki itirafları gelmeye devam ediyor. Her güm sosyal medya hesabından bu itirafları yayınlayan Ezmeci’ye yine ahlaksız mesajlar geldi. Görenler küçük dilini yuttu.

Son dönemlerde paylaşımları dikkat çeken Esra Ezmeci’ye gelen cinsel ilişki itirafları şaşkına çevirdi. Direkt Mesaj (DM)’den kendisine sorulan soruları yanıtlayan Ezmeci, bunu sosyal medya hesabından yayınlıyor. Çok sayıda mesaj alan Ezmeci’ye yine birbirinden ilginç itiraflar geldi. “Sevgilim cinsel organını..”

Cinsel içerikli itirafları yayınlayan Esra Ezmeci’ye yine akılları zorlayan mesajlar geldi. Sosyal medyadan ilişki terapistliği yapan Ezmeci, mesajları yanıtlayıp yayınlıyor. Kadınlar kadar erkeklerinde itiraflarda bulunduğu Ezmeci’ye çarpık ilişki mesajları aktı. İşte o iğrenç mesajlardan bazıları.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, yine çok sayıda ilişki mesajları aldı. Instagram hesabından isim vermeden yayınlayan Ezmeci’ye gelen ifşa ve itiraflar “Bu kadar olmaz” dedirtti. Bakın neler itiraf edildi?

ESRA EZMECİ’YE TUFAH YARDIM İSTEKLERİ

Bir kadın takipçisi Esra Ezmeci’ye “Erkek arkadaşım cinsel organına şaka amaçlı küçük dedim. Aramız açıldı ne yapmalıyım” sorusunu yöneltti. Ezmeci ise bu tuhaf yardım karşısında, “Bu tarz konuları şaka yapmamak gerek. Erkekler için bu konu hassa. Kendilerini yetersiz hisseder. Onunla bu durumda sizi mutlu ettiğini söyleyin” önerisinde bulundu.

 

cinsel.jpgesim.jpgevliadam.jpgerkek.jpg

İĞRENÇ İLİŞKİ MESAJLARI

Bir kadın takipçisi annesi ile kocasının mesajlarını yakaladığını belirterek, “Annemle kocamın aşk mesajını yakaladım. Babama bunu nasıl söylerim?” diyerek Esra Ezmeci’den yardım istedi.

 

4-kere.jpgannemle-kocam.jpgcorap.jpgemmek.jpgkocam.jpg