Esra Ezmeci, Takipçisinin İtirafına Dayanamadı! Kardeşiniz Bile Olsa..

Esra Ezmeci, Takipçisinin İtirafına Dayanamadı! Kardeşiniz Bile Olsa..
Yayınlama: 07.01.2023

FOX TV ekranlarında yayınlanan ‘Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya’ programının kapatılmasının ardından sosyal medyaya tekrar yönelen Psikolog Esra Ezmeci, ilişki üzerine verdiği tavsiyelerle dikkat çekmeye devam ediyor.

 

Sosyal medya hesabı Instagram’dan takipçileri ile birlikte soru-cevap etkinliği düzenleyen Uzman klinik Esra Ezmeci, gelen itirafla hayatının şokunu yaşadı. Esra Ezmeci sinirden çıldırdı. İşte detaylar…

 

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, ilişki ve cinsellik üzerine verdiği tavsiyelerle dikkatleri üzerine çekiyor. Cinsel istek artırıcı tavsiyesi ile gündeme gelen düşen Esra Ezmeci, bu sefer takipçisinden gelen itirafla hayatının şokunu yaşadı. Yasak aşk Esra Ezmeci’yi çıldırttı. Bakın Esra Ezmeci nasıl bir öneride bulunmuş?

 

EZMECİ, HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

 

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Esra Ezmeci, takipçileri ile sık sık soru-cevap etkinliği düzenlemeye devam ediyor. Dün akşam gerçekleştirdiği etkinlikte gelen itirafla hayatının şokunu yaşadı. Esra Ezmeci, mesajı okuyunca sinirden çıldırdı.

Esra Ezmeci, Takipçisinin İtirafına Dayanamadı! Kardeşiniz Bile Olsa.. Yaşam

İĞRENÇ İTİRAF

 

Esra Ezmeci’nin düzenlediği etkinlikte bir sosyal medya kullanıcısı ağızları açık bırakan bir itirafta bulundu. Kız kardeşinin birçok sevgilisi olmasına rağmen kendi sevgilisi ile flört ettiğini belirten sosyal medya kullanıcısı, bu durumun çok ağrına gittiğini ifade ederek ünlü Psikolog Esra Ezmeci’ye akıl danıştı.

 

ESRA EZMECİ SİNİRDEN ÇILDIRDI

 

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, kız kardeşinin ihaneti ile karşı karşıya kalan sosyal medya kullanıcısının sorusunu görmezden gelmeyerek şu şekilde karşılık verdi: “Bu hatalı bir davranış, her insanın zaafları vardır ama kardeşlik bu zaaflardan daha üstün bir bağ olmalı. Kardeşiniz bile olsa sınır çizin ve uzaklaşın.”