Mersin Haber

Daylong Güneş Kremi Zararlı Işınlara Karşı Etkili Krem

Daylong Güneş Kremi Zararlı Işınlara Karşı Etkili Krem
Yayınlama: 11.03.2022
Düzenleme: 16.09.2023 23:31
A+
A-

Güneşten koruyucular genellikle bir koruma faktörü ile ayırt edilir. Bu faktörler kremin cildi güneş ışınlarından ne kadar koruduğunu gösterir. Güneş kremleri sadece okyanusta güneşlenmek için değil, çeşitli nedenlerle kullanılır. Ayrıca kapalı alanlarda ve güneş ışığına maruz kalan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Daylong Güneş kremi nemlendirici görevi görür. Aynı zamanda krem, güneş ışınlarının neden olduğu kırışıklıkları ve lekeleri giderir. Hassasiyet derecesine göre bu kremler dört mevsim kullanılabilir. Nemlendirici özelliği sayesinde kuru cilt, soğuk kış havalarında oluşan cilt çatlamalarını önler.

Plajların Vazgeçilmez Ürünü Daylong Güneş Kremi

Tüm gün süren güneş koruyucu model, cildi besleyen ve kaybettiği suyu geri kazandıran E Vitamini ve aloe vera içerir. Daylong Güneş kremi mükemmel su direnci, ışık direnci ve ısı direncine sahip bir yapıya sahiptir. Parfüm gibi ürünler içermeyen ürünler doğal olarak cildi korur. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyucu bir kalkan görevi görür. Bu modeller hassas yüzleri etkili bir şekilde korur. Ayrıca makyaj için bir baz olabilir. Çocuklar için özel olarak üretilmiş güneş koruyucu faktör ürünleri 1 yaşından itibaren tüm çocuklar için kullanılmaktadır. Dozaj pompası ile geliştirilen bu krem, doğru miktarda kullanılabilmesi avantajına sahiptir.

Daylong Güneş Kremi Kolay Taşınabilir

Yağlı ve karma ciltlere uygulanmaya uygun, düşük yoğunluklu ürünleri hızla emilir ve beyaz nokta veya matlık hissi bırakmaz. Sportif aktiviteler sırasında rahatlık sağlar. Sprey formatında üretilen ürünler ise kullanımı kolay ve oldukça pratik bir sürüş keyfi sağlıyor. Farklı ebatları sayesinde ürün çantasını istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Tüm Daylong Güneş kremi için  linkini tıklayınız.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
error: Kopyalama!