Mersin Haber

Araç sahiplerine çifte müjde! Benzin, LPG ve motorine dev indirim yapıldı: İşte yeni akaryakıt fiyatları

Araç sahiplerine çifte müjde! Benzin, LPG ve motorine dev indirim yapıldı: İşte yeni akaryakıt fiyatları
Yayınlama: 08.09.2022
A+
A-

Motorinin litresine büyük indirim yapıldı. Yapılan indirimle birlikte fiyatlar 24 liraya kadar geriledi. Aynı zamanda dev kampanya duyuruldu. Akaryakıt alımlarında bu kartlara sahipseniz yarı fiyatına indirimlerden yararlanabileceksiniz. Peki motorine ne kadar indirim geldi? Akaryakıt fiyatlarına indirim geldi mi? 8 Eylül 2022 benzin, motorin ve LPG ne kadar, kaç TL? İşte güncel indirimli akaryakıt fiyatları…

SON DAKİKA: MOTORİNE İNDİRİM GELDİ

Motorinin litresine 6 Eylül Salı günü 70 kuruş, 7 Eylül Çarşamba günü ise 77 kuruş zam gelmişti. Gelen zamla birlikte fiyatlar 28 liraya kadar dayanmıştı. Beklenen indirim haberi geldi! Motorinin litresine 1 lira 14 kuruş indirim yapıldı. Yapılan indirimle birlikte motorinin litresi 24 liraya kadar düştü.

BENZİN VE LPG’YE DEV İNDİRİM!

Yapılan indirimle birlikte bir müjdede akaryakıt istasyonlarından geldi. Yapılan kampanyaya göre bu kartlara sahip olanlar akaryakıt alımlarında indirim kazanacak. Bu indirimler 75 TL ve üzerine kadar geçerli olacak. Yapılan duyuruda 17 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği söyledi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanya 17 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir. Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir. İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir. Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

k434334-6.jpg

HANGİ KARTLAR KAMPANYAYA DAHİL?

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Kazanılan Bankkart Liralar 5 Ekim 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)