Mersin Haber

Ankaralı vatandaşlara müjde: Millet Lokantası açıldı

Ankaralı vatandaşlara müjde: Millet Lokantası açıldı
Yayınlama: 10.07.2024
Düzenleme: 10.07.2024 11:18
A+
A-

İstanbul’da başlayıp yavaş yavaş diğer illerde de yaygınlaşan Kent Lokantası Ankara’ya da geldi. Ankaralı Belediye, Başkente yakışır ‘Millet Lokantası’nı vatandaşların hizmetine açarken, 4 çeşit yemek sadece 90 TL’den satılıyor. İşte detaylar…

Altındağ Belediyesi tarafından açılan Altındağ Millet Lokantası, Ankaralıların akın ettiği Başkent Millet Bahçesi’nde vatandaşın hizmetine açıldı. Uygun fiyatlarla lezzetli ve kaliteli yemek yemek isteyenlerin yeni adresi artık Altındağ Millet Lokantası olacak…

Altındağ Belediyesi’nden Ankaralılara sevindiren haber… Altındağ Millet Lokantası, Ankara’nın cazibe merkezlerinden biri olan Başkent Millet Bahçesi’nde hizmete açıldı. Uygun fiyatlı, kaliteli ve besleyici yemekler sunan “Millet Lokantası” vatandaşların büyük beğenisini topladı. Dört çeşit yemeğin 90 TL’den satışa sunulduğu Millet Lokantası, misafirlerine hem ekonomik hem de lezzetli yemek yeme imkânı sağlıyor. Millet Lokantası, Pazartesi günleri hariç haftanın her günü hizmet veriyor. Başkan Tiryaki, tüm Ankaralıları Millet Lokantası’nda birbirinden lezzetli yemekleri deneyimlemeye davet etti.

EKONOMİK FİYATLAR, LEZZETLİ YEMEKLER

Millet Lokantası’nın Ankara’da önemli bir ihtiyaç olduğunu dile getiren Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki, “Altındağ Millet Lokantası’nı Başkent Millet Bahçesi içerisinde hizmete açtık. Lokanta, vatandaşlarımıza ekonomik fiyatlarla lezzetli ve besleyici yemek yeme imkânı sunuyor. Yemekler hijyenik bir ortamda hazırlanıyor. Ayrıca, tesiste dört çeşit yemek 90 TL’den satışa sunuluyor” dedi.

“Tesisimiz Pazartesi hariç haftanın her günü açık…” diyen Başkan Tiryaki,  “Uygun fiyatlarla hizmet veren Millet Lokantası’nın Ankaramıza ve Altındağımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, herkesi lokantamıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: Kopyalama!