Adana Büyükşehir Belediyesi’nde Rüşvet Operasyonu: Zeydan Karalar’dan İlk Açıklama

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde Rüşvet Operasyonu: Zeydan Karalar’dan İlk Açıklama
Yayınlama: 18.12.2023

Adana Büyükşehir Belediyesi’ne KOM ekipleri tarafından şafak vakti operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’dan da operasyona ilişkin ilk açıklama geldi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan danışmanı Mürüvet S. ile birlikte çok sayıda kişi gözaltına alındı. Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şafak vakti Adana Büyükşehir Belediyesi’ne operasyon düzenlendi. Ekipler belediye binası ve başkanlık binasına girerek arama yapmaya başladı.

Belediye binasına giren ekipler, delil arama ve toplama çalışması başlattı. Operasyonda aralarında belediye personelinin de bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler, sağlık kontrollerinin ardından Emniyet’e götürüldü.

KARALAR’DAN İLK AÇIKLAMA

Halk TV canlı yayınında gazeteci İsmail Küçükkaya’ya konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Adana’da, bizim belediyemizde, bizim olduğumuz yerde kanunsuz hiçbir iş olmaz” dedi.

Küçükkaya’nın “Nedir bu?” sorusuna ise Karalar “Algı” yanıtını verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.