1 gecede 3 kundaklama! Ev ve araçlar küle döndü

1 gecede 3 kundaklama! Ev ve araçlar küle döndü
Yayınlama: 03.04.2022

Dün gece Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesi’nde üst üste kundaklama olayı yaşandı. Kişi ve kişilerce yapıldığı belirtilen olayda ev ve araçlar küle döndü. İşte dün gece yaşanan kundaklama olayından saniye saniye görüntüler…

Karar Gazetesi’nin haberine göre Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesi’nde kundaklama olayı meydana geldi. Mahalleye giren kimliği belirsiz kişiler çevrede bulunan araç ve evleri ateşe verdi. Komşuların yangını görmesiyle ev sakinleri canını zor kurtardı. Can kaybının olmadığı yangında araçlar küle dönerken evlerde de büyük hasar oluştu. O anlar ise çevre sakinleri tarafından saniye saniye görüntülendi.

1 GECEDE 3 YANGIN

Tekirdağ bağlı Kapaklı ilçesinde dün gece akıllara durgunluk veren kundaklama olayı yaşandı. Olay önceki gece 02.00 saatleri arasında meydana geldi. Kimliği belirlenemeyen kişi ve kişiler Karaağaç Mahallesi’nde ev ve otomobilleri ateşe vererek olay yerinden kaçtı. Yükselen alevler mahalleyi sararken komşular ise itfaiye ekiplerine haber vererek yangını söndürmeye çalıştı. Can kaybının olmadığı kundaklama eyleminde ev ve otomobiller küle döndü. Kundaklama olayında Sabır Göksu ve Sıraç Sağdıç isimli şahısların aracı ve evi küle dönerken, Cengiz Araç isimli vatandaşın da evi kullanılmayacak hale geldi.

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri otomobil ve evlerin kundaklandığı anların görüntülerine ulaştı. İncelemeler sonucun E.Z isimli şahıs gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Olayla ilgili emniyetin incelemeleri devam ediyor.