IQOS Nasil Kullanilir? Bilinmesi Gerekenler

IQOS Nasil Kullanilir? Bilinmesi Gerekenler
Yayınlama: 28.11.2023
Düzenleme: 29.11.2023 00:07

IQOS, aerosol teknolojisine sahip olan yeni nesil bir elektronik sigaradır. Yanma olayı olmadan tütünden buhar elde edilmesine imkan veren bu cihazlar, geleneksel sigaralara göre çok daha güvenli ve sağlıklı bir sigara içme deneyimi sağlamaktadır.

Özel olarak geliştirilen bu cihazlar, ısıtıcı ve tütün çubuğu olmak üzere iki temel bileşenden meydana gelir. Farklı IQOS fiyatları ve modelleri olduğundan dolayı modele uygun tütün çubuğunun kullanılması gerekir.

IQOS Nasil Kullanilir? Bilinmesi Gerekenler Sektörel

IQOS Nasıl Kullanılır?

IQOS, kullanımı son derece kolay olan bir elektronik sigaradır. Klasik sigaralar ile benzer bir kullanıma sahip olduğunu ifade etmek yanlış olmaz. Bu cihazı kullanmak için öncelikle cihazın şarjının olması ve cihazla uyumlu bir tütün çubuğunun bulunması gerekir. Sonrasında izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  •         İlk olarak tütün çubuğu cihaza dikkatli ve talimatlara uygun bir şekilde yerleştirilir.
  •         Tütün çubuğu yerleştirilirken tütün kısmının içe gelmesine dikkat edilir.
  •         Cihazın başlatma düğmesine basılır.
  •         Tütün çubuğunun ısıtılmaya başlaması ile birlikte buhar oluşur.
  •         Bu süreç, ortalama 5-6 dakika sürer ve kullanıcılar, bu sürede sigara içme deneyimi yaşar.
  •         Tütün çubuğu bittikten sonra cihaz kapatılır.

IQOS, farklı modellere sahip olsa da kullanımı genel olarak bu şekildedir. Her cihazın farklı özellikleri olduğundan kullanıma dair küçük detay farklılıkları olabileceği unutulmamalıdır.

IQOS Nasil Kullanilir? Bilinmesi Gerekenler Sektörel

IQOS Fiyatları

IQOS, son dönemlerin en fazla tercih edilen elektronik sigara seçenekleri arasında yer almaktadır. Kendi has kullanımı, özel teknolojisi ve sağlığa olan olumsuz etkilerin büyük kısmını engellemesi ile dikkat çeker. Bu bağlamda IQOS fiyatları da fazlasıyla merak edilmektedir. Tüm IQOS cihazları için https://esigarafiyati.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

IQOS fiyatı, tercih edilen modele bağlı olarak farklılık gösterir. Bazı modellerin fiyatları makul seviyede iken, bazı modellerin fiyatları ise yüksek düzeydedir. Ancak sigaranın sağlıksız etkilerinden kurtulma noktasında fiyatını fazlası ile hak ettiğini ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Philip Morris International tarafından üretilen IQOS, kullanıcı beklentilerine göre geliştirmeleri devam eden bir üründür. Yeni çıkarılan modeller, özelliklerine bağlı olarak eski modellere göre nispeten daha yüksek fiyatlara satılabilmektedir. Ayrıca IQOS fiyatları, satış noktasına göre de farklılık gösterebilmektedir. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.