Cuma, Eylül 22, 2023

Yeni Mahalle’de 3+1 Satılık Daire: Masrafsız ve Asansörlü!

Mersin’de son yaşanan kente göçlerin artmasıyla beraber inşaat ve emlak sektörü ihtiyaçlara cevap olmak için çözüm üretmeye devam ediyor. Akdeniz ilçesinde bulunan daire 3+1 daire ev almak isteyenler için önemli bir fırsat olarak gözüküyor. 

Mersin’in Akdeniz ilçesinde bulunan Yeni Mahalle’de ev almak isteyen vatandaşlar için bütçelerine uygun bir ev alma fırsatı yaşandı. Yeni Mahalle’de 3+1 daire 130 metrekare ile geniş bir oturuma sahiptir. Asansörlü olan 6 katlı apartmanın 5. katında bulunan daire masrafsız ve direk oturmaya müsaittir.

GÜVENDİR EMLAK’TAN yayınlanan ilanda şu bilgiler belirtildi: ”Akdeniz ilçesi Yeni Mahallede bulunan asansörlü 3+1 daire satılıktır. Dairemiz masrafsızdır. 6 Katlı bir binanın 5. katında bulunan daire kuzey-güney cepheli ve 130 metrekaredir. Detaylar için iletişime geçin. İletişim numarası 0537 045 40 63” diye belirtildi.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler