Perşembe, Eylül 28, 2023

Mersin Hal Mahallesi’nde İki Katlı Yeni Yapı Ev Satılıktır: 180 Metrekarelik Masrafsız Ev!

Yazlık konut aramalarının en yüksek olduğu yerlerden Mersin’de emlak piyasası önemli bir yere sahiptir. Nitelikli konut sayısının arttığı Mersin’de gayrimenkul sektörü de yakından takip ediliyor.

Mersin’in Akdeniz İlçesinde bulunan Hal Mahallesi’nde yeni yapı olan iki katlı ev satılığa çıkarıldı. Hürriyet İlköğretim Okulu civarında bulunan evin avm, sağlık kabini, çarşıya ulaşımı gayet kolaydır. 200 metrekarelik arsada inşaa edilen evin temelinde kullanılan demir sayıları da dayanaklı bir ev olmaya sahiptir. İmar Barışından faydalanan evin beş kata kadar yükseltilme imkânı vardır.

İki katlı evin oturumu 180 metrekarelik bir genişliktedir. Altta bulunan dükkan otomatik kepenk sistemiyle 180 metrekare genişliğe sahiptir. 20 metrekare de bahçesi vardır. Dükkanda sanayi elektriği mevcuttur.

Akdeniz ilçesinde bulunan iki katlı ev, komşuluk ilişkilerinin güçlü olduğu bir konumdadır. Masrafsız iç-dış kaliteli malzemeyle yapılan evin fiyatı üç buçuk milyondur. Pazarlık payı olan evi satın almak isterseniz 0537 045 4063 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler