Mersin Haber

Başkan Aziz Biricik: Gümbür Gümbür Geliyoruz

Başkan Aziz Biricik: Gümbür Gümbür Geliyoruz
Yayınlama: 14.01.2022
Düzenleme: 14.01.2022 19:22
A+
A-

Başkan Biricik, yaptığı açıklamasında, ‘’ Bunu herkes bilsin bu seçimi banko alacağım. Hiç kuşkum yok tur. Tüm destekçilerime bu müjdeyi vereyim. Kuşku yok yarınki salonda iradesine güvendiğim üyelerim her şeyin farkındadır. Burada tecrübe konuşur. Gümbür gümbür tekrar Aziz Biricik geliyor’’ ifadelerini kullandı.

Kongre öncesi kendinden emin olan Biricik, ‘’15 Ocak Benim Zaferim olacaktır. Benim yanımda Pozcu Koop. ,Yeni Mah. Koop. ,Kurdali Koop, Mezitli Koop., Mes Koop., Elvanlı Koop.,  Çay Çilek Koop.,  Demirtaş Koop. Var. Bu kooperatiflerin tüm gücü benimledir. Tüm üyelerime şimdiden hayırlı olsun. Herkesi seçime bekliyorum. Sizlere hizmet etmeye geliyorum’’ diye belirtti.

Bilgi ve birikimine güvenen Başkan Biricik, ‘’Bu görevi kendime bir sorumluluk bilerek bir kez daha önünüze çıkıyorum. Sizi bu dönemde her alanda haklarınızı koruduğum gibi ve savunduğum gibi yine savunacağım. Bu dönem başkan arkadaşlarımla hizmetinizde olacağız. Sizlerin adına ekibime güveniyorum’’ şeklinde konuştu.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)