Mersin Haber

Aile, Çocuk, Kadın-Erkek Tüm İlişikler Oğuzhan Kelebek İle Düzene Girer

Aile, Çocuk, Kadın-Erkek Tüm İlişikler Oğuzhan Kelebek İle Düzene Girer
Yayınlama: 09.02.2022
Düzenleme: 25.05.2024 01:17
A+
A-

Başarılı İlişki ve Aile Terapisti Oğuzhan Kelebek, ilişki, aile, birey, kadın-erkek ilişkisi gibi konular ile takipçilerini ve danışanlarını bilgilendirmeye devam ediyor. RC Menajerlikten yılın İlişki Terapisti ödülünü alan Oğuzhan Kelebek, sosyal medyada ilgi gördüğü gibi TV programı, gazete ve internet sitelerinde de haber konusu oluyor. Oğuzhan Kelebek’e ve çalışmalarını takip etmek için sosyal medyadan kendisine ulaşabilir ve sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmak için kendisiyle görüşebilirsiniz.

 

Oğuzhan KELEBEK kimdir?

 

1992 Isparta doğumlu, babası asker ve annesi askeri hemşire bir ailenin oğludur. Bir ağabeyi vardır. Ağabeyi yüksek jeoloji mühendisidir. Oğuzhan Kelebek 1995 yılında ailesinin görevi icabı Antalya’ya kendi arabalarıyla giderken trafik geçirmiştir. Kazadan sonra 1 yıl Antalya Akdeniz Üniversitesi tıp fakültesinde komada yatmıştır. Bunca aksiliklere rağmen hiç pes etmemiştir. Babasının asker olmasından dolayı ilköğretim üçe kadar Malatya’da okumuştur. Babası 6 yıl Malatya’da görev yaptıktan sonra ilköğretimi tamamlamak için 4 yıllığına Diyarbakır’a gitmiştir. Burada İlköğretimini tamamlamıştır. Diyarbakır’da babasının görev süresinin dolmasından dolayı liseyi okumak için Balıkesir’e gelmiştir. Balıkesir’de liseyi tamamladıktan sonra 2012 yılında Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri bölümünü bitirmeden ÖMSS ( Özürlü Memur Seçme Sınavı) na girip Balıkesir Burhan Erdayı İlkokuluna hizmetli olarak atanmıştır.  Ancak hizmetli unvanı kariyer planının altına olduğu için okumaya devam etmiş ve Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimini bitirmiştir. Kamu yönetimini bitirir bitirmez Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesinden formasyon almıştır. Okudukça gelişeceğine inandığı için Sosyolog bölümüne başlamıştır. Sosyolog bölümünü okurken 2019 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nın açtığı Görevde Yükselme Sınavından 79 puan alarak Balıkesir Altı Eylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne unvanı memur olarak atanmıştır.

 

Şimdi ise Balıkesir Altı Eylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışmaktadır. Aynı zamanda hizmetli olduğu 2013-2019 yılları arasında formasyon belgesi ve uzlaştırma belgesi almıştır. 2021 yılının ağustos ayında Sosyolojiyi bitirip aynı yıl Aile Danışmanlığı Sertifikası,  Evlilik ve Çift Terapisi sertifikası, Evlilik ve İlişki Danışmanlığı Sertifikası, Bilinçsel Davranışçı Terapi sertifikalarını almıştır. Ayrıca Milli Eğitim de olduğu için Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans yapmıştır. Şu anki hedefi ise kendisi gibi engellilere faydalı olabilmek için Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına geçmektir.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)